Menu

کاروان «حفاظت از منافع ملت» صدای بروجردی‌ها برای پیگیری مشکلات مسکن مهر شد – اندرویدی ها استار

اندروید استار

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، اعضای کاروان «حفاظت از منافع ملت» در آخرین روز حضور در استان چهارمحال و بختیاری با حضور در مساجد مختلف شهرکرد، در قالب گروه‌های دانشجویی و طلاب و بانوان به صحبت با مردم به‌صورت مستقیم در حوزه بصیرت‌افزایی و روشنگری پرداختند و تلاش کردند با ارائه تحلیل‌هایی ناظر به فضای روز از مردم بخواهند، بیشتر وارد صحنه مطالبه گری مسائل روز و نیازها در محدوده و شهر خود شوند تا مسئولی را که نمی‌خواهد به وظایف خود عمل کند، آسوده نباشد.

این کاروان، در ادامه برنامه‌های خود به منظور ترویج روحیه مطالبه‌گری در میان مردم و بصیرت‌افزایی و روشنگری وارد استان لرستان و شهرستان بروجرد شد که با پرس‌وجو از مردم مشخص شد، مشکل اصلی مردم این شهرستان، پروژه مسکن مهر است که علی‌رغم گذشت سالیان سال از احداث این خانه‌ها، نبود فضای سبز، مسجد و آسانسور در این ساختمان‌ها موجب آزار ساکنان شده است.

براساس این گزارش، نبود امنیت به صورت نسبی در این ساختمان‌ها نیز یکی دیگر از مشکلات مردم بود که علی‌رغم اینکه سال‌هاست درخواست پایگاه انتظامی ارائه شده است، هنوز اتفاقی نیفتاده است.

براساس اعلام اهالی مسکن مهر شهرستان بروجرد فاقد مسجد است و هم‌اکنون یک مسجد موقت برپا شده است که فاقد امکانات سرویس بهداشتی و … است.

کاروان «حفاظت از منافع ملت» در راستای هدف خود به مردم برای مطالبه‌گری نیازهای خود، آموزش اراده می‌کند. این کاروان در راستای اهداف خود، شهر به شهر حرکت کرده و با مشکلات مردم آشنا می‌شود تا بتواند صدای مردم را به شکل بهتری به گوش مسئولان برساند.

انتهای پیام/

apkstars.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *