Menu

پایان رقابت های چوگان قهرمانی کشور بانوان/ تیم پایتخت جام قهرمانی را بالای سر برد – اندروید استار بازی

اندروید استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، رقابت های چوگان قهرمانی کشور بانوان (جام حجاب) با حضور تیم های منتخب کشور، صبح امروز در مجموعه چوگان و سوارکاری قصرفیروزه (شهدا)  برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها، بانوان چوگان باز از استان های تهران، البرز و اصفهان حضور داشتند و برای کسب عنوان قهرمانی مقابل یکدیگر صف آرایی نمودند.

در دیدار نخست بازیکنان اصفهان، تیم البرز را از پیش رو برداشتند. البرز که در دیدار نخست ناکام مانده بود در بازی دوم مقابل حریف پایتخت نشین خود قرار گرفت که در این بازی هم نتوانست نتیجه مطلوب کسب کند و بازی را به تیم تهران واگذار کرد و عنوان سوم این رقابت ها را از آن خود نمود.

دو تیم اصفهان و تهران در دیدار فینال و در یک بازی نفس گیر و تماشایی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازیکنان پایتخت بودند که حریف اصفهانی خود را از پیش رو برداشتندو جام قهرمانی این دوره از مسابقات را بالای سر بردند.

حضور  معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مهین فرهادی زاد، سرکار خانم ایمانیه همسر دکتر ظریف وزیر امور خارجه و ریاست فدراسیون چوگان و جمعی از مسئولین کشوری و لشکری در این رقابت ها نشان از اهمیت حضور بانوان در این فرهنگ اصیل و غنی در کشورمان دارد.

این رقابت ها با حضور و استقبال گسترده اصحاب رسانه برگزار گردید.

انتهای پیام/س

apkstars.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *